понеділок, 23 грудня 2013 р.

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону та прав людини, з нагоди річниці проголошення Загальної декларації прав людини Указом Президента України від 8 грудня 2008 року було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. 10 грудня кожного року відзначається День прав людини – присвячений проголошенню Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році
 Загальної декларації прав людини.
   З цієї нагоди члени клубу «Підприємницький портал» взяли участь  в юридичному діалозі «Права та обов` язки людини в сучасному світі.», який проходив у  нашому навчальному закладі спільно з Сумським Управлінням юстиції, представниками кримінальної міліції Курського мікрорайону, Сумською ЦБС бібліотекою-філією № 18
   Відкрив цей захід начальник Сумського міського Управління юстиції СамойленкоС.С. 

Члени клубу жваво цікавились правами і обов`язками підприємців  
   В програмі діалогу було запропоновано перегляд літератури, присвяченої правам людини і громадянина

  Запропонована література розкрила актуальні питання сьогодення, а саме проблему злочинності серед неповнолітніх, способи допомоги в скрутних ситуаціях.
Формат діалогу був нестандартним та цікавим особливо для учнів, які теж були досить схвильовані переглянутим і почутим, тому що мова йшла в основному про їхніх однолітків доля яких, на жаль, кардинально змінилася через різні обставини.
   На завершення юридичного діалогу оперуповноважений кримінальної міліції у справах неповнолітніх Подоляка М.В. подякував за нагоду поспілкуватися з учнями і запропонував подальшу співпрацю з СМВПУ в таких проектах.


Немає коментарів:

Дописати коментар